Kontakt

Prosimy po prostu o kontakt!

Szybki kontakt z firma Rembrandtin: Prosimy o kontakt za pomocą formularza – prześlemy wiadomość natychmiast do odpowiedzialnej osoby.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     * pola obowiązkowe

 

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Informujemy ponadto, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu ustania celu dla jakiego zostały zgromadzone.

Administrator Danych Osobowych: Lech Begiński Piotr Musioł ul. Kędzierzyńska 17B 41-902 Bytom E-mail: biuro@rembrandtin.pl

Inspektor Ochrony Danych: Damian Wójcicki 42-609 Tarnowskie Góry ul.Grzybowa 206

 

Mono-Paint s.c.

Lech Begiński Piotr Musioł
Adres: ul. Kędzierzyńska 17 B
41-902 Bytom
śląskie
Tel: 323880890
Fax: 323880891
E-mail: biuro@rembrandtin.pl

IČ:     28355202

Mapa Dojazdu