Regulamin

Informacje prawne

Dostęp i korzystanie z tej strony internetowej podlegają poniższym ustaleniom. Jeżeli nie zgadzają się Państwo z tymi ustaleniami, prosimy nie korzystać z tej strony.

Dostęp do tej strony jest na własne ryzyko. Dokładamy starań o poprawność i aktualność, gwarancja poprawności, kompletności i aktualności jest jednak wykluczona.

O ile na stronach udzielane są porady lub rekomendacje, chodzi o niewiążące informacje, które nie mogą powodować roszczeń prawnych. Rembrandtin ma prawo przerabiać i zmieniać strony całkowicie lub częściowo oraz całkowicie usuwać strony z sieci. Firma Rembrandtin nie ma jednak obowiązku aktualizowania treści stron.

Wszystkie teksty, znaki towarowe, marki, loga, ilustracje i obrazy na stronach, jak również każdorazowy projekt strony są chronione prawem autorskim. O ile nie jest to wyraźnie dozwolone na odpowiednich stronach, kopiowanie, rozpowszechnianie, zmienianie lub inne wykorzystywanie jest zabronione.

Firma Rembrandtin nie przejmuje żadnej rękojmi lub odpowiedzialności za strony stworzone lub opublikowane przez osoby trzecie, które za pomocą linków kierują na strony firmy Rembrandtin.

Strona internetowa firmy Rembrandtin zawiera linki do innych stron. Przez zamieszczanie linków do innych stron firma Rembrandtin nie udziela aprobaty dla publikowanych tam treści, Rembrandtin nie przejmuje rękojmi i odpowiedzialności za treści stron połączonych linkami, Rembrandin nie przejmuje odpowiedzialności za szkody, obojętnie jakiego rodzaju, poprzez to spowodowane.