O Firmie

Rembrandtin – tradycja, jakość i innowacja

Historia firmy Rembrandtin Lack GmbH Nfg. KG sięga roku 1937. Dzisiaj przedsiębiorstwo jest specjalistą w zakresie lakierów High-tech dla różnorodnych dziedzin, np. systemy odporne na wysokie temperatury, ochrona antykorozyjna, powlekanie płatkami cynkowymi, materiały do znakowania dróg, lakiery do blach elektrotechnicznych lub lakiery do pojazdów szynowych. Doświadczenie trwające dziesiątki lat w dziedzinach niszowych czyni firmę Rembrandtin wiarygodnym partnerem dla branży przemysłowej i motoryzacyjnej z międzynarodowymi zezwoleniami. Od roku 2014 Firma Rembrandtin jest częścią grupy lakierniczej Helios, która należy do pierwszej dziesiątki przedsiębiorstw europejskiej branży lakierniczej.

Kompetentny partner na całym świecie – również na miejscu w Polsce

Rembrandtin eksportuje ponad 70 % produktów. Dzięki przedstawicielstwom na całym świecie jest możliwa osobista opieka nad klientem na miejscu. Firma Rembrandtin Lack GmbH Nfg. KG jest reprezentowana w Polsce przez firmę Mono-Paint S.C. Lech Begiński, Piotr Musioł z siedzibą w Bytomiu.

Badania i rozwój  – przyjazne dla środowiska i zrównoważone

Około 35 % pracowników jest zatrudnionych w dziale badań i rozwoju. Doświadczeni fachowcy na bieżąco opracowują specjalne właściwości produktów odpowiadając na życzenia klientów i ciągle rosnące wymagania branży. Zachowanie zrównoważonego rozwoju ma przy tym wysokie znaczenie – w roku 2012 firma Rembrandtin została w tego powodu wyróżniona nagrodą European Responsible Care Award jako pierwsze przedsiębiorstwo austriackie.